Newsello.pl

Alter Bridge wystąpią w Warszawie

Już 23 listopada na jedynym koncercie w Polsce wystąpi Alter Bridge. Z powodów logistycznych koncert ten przeniesiony zostaje do ARENY URSYNÓW.
Alter Bridge
Alter Bridge

Alter Bridge, czyli jedna z najbardziej przebojowych amerykańskich formacji na jednym koncercie w Polsce! 18 października ukaże się nowa płyta zespołu, „Walk The Sky” i to właśnie w ramach trasy promującej ten album zespół zagra 23 listopada w warszawskiej Hali Bemowo!

Na najnowszej płycie zespołu znajdzie się 14 kompozycji, a kwartet w składzie Myles Kennedy, Mark Tremonti, Brian Marshall oraz Scott Philips osiąga tutaj twórczy szczyt swoich możliwości Już samo podejście do pracy nad nowym albumem było zupełnie odmienne niż przy poprzednich płytach formacji. Album powstał na bazie kompletnych pomysłów na utwory, stworzonych przez Kennedy’ego i Tremontiego, a następnie utwory te szlifowane były przez cały zespół.

Mark Tremonti nie kryje entuzjazmu mówiąc o zbliżającej się trasie: „Jesteśmy zaszczyceni mogąc powrócić z naszymi przyjaciółmi z SHINEDOWN, SEVENDUST i THE RAVEN AGE tej zimy. Do zobaczenia wkrótce, nie moglibyśmy być bardziej zadowoleni z tego składu i już nie możemy się doczekać, by podzielić się z wami naszymi nowymi utworami!”

Przed główną gwiazdą na warszawskim koncercie zobaczymy dwa zespoły – Shinedown i The Raven Age. Obie ekipy prezentują dość nowoczesne podejście do ciężkiej muzyki, nie zapominając przy tym o korzeniach gatunku. Możecie być pewni, że będzie to idealna rozgrzewka!

ip

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również