Newsello.pl

Agnieszka Chylińska ogłasza trasę koncertową na 25 lecie kariery [WIDEO]

Artystka świętowanie 25 lat kariery rozpocznie od 7 koncertów w Polsce.
Agnieszka Chylińska
Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska świętuje 25 lat kariery. Z tej okazji swoich fanów zaprasza na trasę koncertową w siedmiu miastach Polski. Bądźmy tam razem szczęśliwi i dobrze się bawmy, bo o to właśnie chodziło tej osiemnastoletniej dziewczynie 25 lat temu.

Artystka o 25 latach kariery:

Kiedy skończyłam 18 lat, jedynym moim marzeniem było wyjście na scenę i wykrzyczenie swojego młodzieńczego buntu, swoich emocji, siebie… Myślałam, że to będzie jednorazowe, że nikt nie zaufa tej szalonej i niegrzecznej dziewczynie, jaką byłam.

Po 25 latach, kiedy okazało się, że sen osiemnastolatki trwa i stał się moją drogą, pasją, pracą i namiętnością, muszę przyznać – w środku ciągle mam zbuntowane dziecko, które cały czas chce krzyczeć, mówić do ludzi, pragnie ich obecności
i sympatii. 
Dlatego na samą myśl o mojej Trasie 25-lecia czuję ogromną euforię i entuzjazm. To moje życie, największa miłość i najcudowniejsza relacja: ja i Publiczność. Bo koncert to zawsze duet: artysta i ludzie, którzy go cenią i uwielbiają słuchać.

Chcę do Was przyjść taka, jaka jestem: bezczelnie szczera, cholernie Wam oddana i mająca od lat ogromny problem ze słowem „kompromis” ;-) Przez te 25 lat razem dojrzewaliśmy. Dowiadywaliście się co u mnie po tekstach piosenek i kolejnych zmianach kolorów włosów. Bo ja właśnie taka jestem: zmienna i konsekwentna w swoim szaleństwie.

Ta trasa jest WAM dedykowana. O Was myślałam, gdy ją przygotowywaliśmy i to ja na Was czekam.

Koncerty:
Warszawa
 - 30.07.2021, Letnia Scena Progresji
Gdańsk - 31.07.2021, ERGO Arena
Wrocław - 6.08.2021, Hala Stulecia
Poznań - 7.08.2021,  Pawilon 3A MTP
Katowice - 29.08.2021, Hala Spodek
Toruń - 4.09.2021, Hala Sportowo - Widowiskowa
Kraków - 18.12.2021,  TAURON Arena Kraków

 

ip
Fot: materiały prasowe

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również