Newsello.pl

Abelard Giza poprowadzi warsztaty ze stand-upu!

Najlepiej uczyć się od najlepszych, dlatego też tym razem, w ramach cyklu "Warsztaty Cooltury", każdy kto marzy o rozśmieszaniu tłumów, dostanie szansę by uczyć się od prawdziwego mistrza tej sztuki!
Abelard Giza poprowadzi warsztaty ze stand-upu! [fot. materiały prasowe]
Abelard Giza poprowadzi warsztaty ze stand-upu! [fot. materiały prasowe]

„Anatomia żartu, czyli pierwszy raz z Abelardem Gizą” to warsztaty, które odbędą się po raz pierwszy nie tylko w Polsce, ale i na świecie! Abelard przyjedzie do Wrocławia, aby przekazać tajniki swojej pracy wszystkim tym, którzy już zaczęli swoją przygodę ze stan-upem lub , którzy dopiero mają to w planach.

Co na Was Czeka?

Podczas całodniowego warsztatu, komik będzie pracował tylko z 20 osobami na ich materiałach. Opowie dlaczego puenta jest tak istotna, co to jest open mic oraz podzieli się z uczestnikami swoim doświadczeniem i wiedzą. Będzie można się dowiedzieć, jak zacząć karierę stand-upera. Abelard Giza podzieli się także swoją historią, która może stanie się inspiracją dla początkujących artystów.

Warsztaty to nie tylko teoria, ale również praktyka. Uczestnicy będą mieli czas na wystąpienia, po których Abelard Giza przekaże swoje uwagi.

Szczegóły wydarzenia

  • Cykl: Warsztaty Cooltury.
  • Data: 2 czerwca 2018, sobota.
  • Miejsce: ul. Tęczowa 57, Wrocław.
  • Cena biletu: do 15 maja 2018 – 399zł, ilość miejsc ograniczona.

Bilety do kupie na stronie www.warsztatycooltury.pl

Serdecznie zapraszamy!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Gastro Miasto – 5. edycja! [fot. materiały prasowe organizatora / Gastro Miasto ]

Gastro Miasto 2018 – poznajcie szczegóły 5. edycji!

Kultura
środa, 15 sierpnia 2018, 02:15
W ten weekend, po raz kolejny, Wrocław stanie się idealnym miejscem dla fanów odpoczynku i dobrego jedzenia przy akompaniamencie wspaniałej muzyki! Poznajcie plan wydarzenia i sprawdźcie mapę!

Zobacz również