Newsello.pl

8 audiobooków pomocnych w ćwiczeniu ciała i umysłu

Z audiobookami pobicie kolejnych rekordów będzie nie tylko szybsze ale i przyjemniejsze.
Ćwicz z audiobookiem
Ćwicz z audiobookiem

Oto 8 tytułów, które pomogą w osiąganiu jeszcze lepszych wyników. Nie tylko w sporcie, ale w każdej dziedzinie życia.

1. Brendon Burchard „Energia! Żyj pełnią życia”
Książka jednego z najbardziej znanych trenerów motywacyjnych pozwoli odnaleźć i odkryć w sobie najgłębsze pokłady energii. Być może dzięki niej zdecydujesz się podjąć pozytywne kroki i zmienić swoje życie na lepsze.

2. Beata Sadowska „I jak tu nie biegać!”
Doskonały poradnik i motywator dla amatorów i miłośników biegania. Autorka wcześniej nie znosiła biegać, a obecnie ma za sobą 12 maratonów, dlatego jest to książka dla osób, którym motywacji brak! Aktywnych biegaczy może ona także zainspirować do podejmowania kolejnych wyzwań.

3. Janusz Konrad Jędrzejczuk „Zwalcz stres”
Jeśli żyjesz pod ciągłą presją czasu i szukasz sposobu na uwolnienie się od stresu, ten poradnik jest dla ciebie! By odnosić sukcesy nie wystarczy wiedzieć jak efektywnie pracować, ale także jak efektywnie wypoczywać. Autor przedstawia sposoby na radzenie sobie ze stresem, a dodatkowo przybliża tajniki głębokiej relaksacji.

4. Charles Duhigg „Siła nawyku”
Ten audiobook uświadomi słuchaczom jak bardzo naszym życiem sterują nawyki, i jak bardzo może je odmienić zmiana przyzwyczajeń. Sprawdzone i intrygujące przykłady udowadniają, że zrozumienie i zmiana nawyków ułatwia osiągnięcie postawionych celów. Książka ta jest idealną propozycją dla osób, które chcą sprawić by ich życie było doskonale zorganizowane.

5. Walter Isaacson „Steve Jobs”
Porywająca opowieść o pełnym wzlotów i upadków życiu twórcy firmy Apple, człowieka który dążył do swojego celu na przekór wszystkim. Historia Jobsa natchnie słuchaczy pomysłami, wzmocni siłę charakteru, a także uświadomi jak ważna w osiąganiu sukcesu jest wierność wartościom i pasjom.

6. Roland Lazenby „Micheal Jordan. Życie”
Biografia idola koszykówki, napisana przez dziennikarza, który spędził 30 lat życia podążając za karierą Michaela Jordana. Jego życiorys to przykład na to, że sukces zawsze jest w zasięgu naszej ręki i tylko od nas zależy jak daleko zdecydujemy się zajść i jak wiele w życiu osiągniemy.

7. Remigiusz Mróz „Kasacja”
Pasjonujący prawniczy świat pokazany jako pełen intryg, manipulacji i prowokacji. Historia biznesmena oskarżonego o morderstwo dwóch osób. Świetna propozycja polskiego kryminału na wolną chwilę.

8. Paula Hawkins „Dziewczyna z pociągu”
Najnowszy thriller psychologiczny, który okazał się bestsellerem w wielu krajach i wkrótce doczeka się adaptacji filmowej. Bohaterka, podróżując pociągiem, widzi wstrząsającą sytuację i od tego momentu wszystko się zmienia. Jak to wpłynie na jej życie?

Wybrane tytuły na pewno urozmaicą nasze treningi – Odkąd zaczęłam ćwiczyć z audiobookiem łatwiej jest mi osiągać lepsze rezultaty. Słuchanie książki pomaga zachować stałe tępo ćwiczeń. Poza tym, często łapię się na tym, że przebiegam o jeszcze kilometr więcej niż zwykle, tylko po to by dowiedzieć się co stanie się z bohaterem książki w następnym rozdziale. Należy przy tym pamiętać, aby korzystając z audiobooka nie narażać siebie ani innych na niebezpieczeństwo, na przykład w trakcie biegu ulicami miasta. Audiobook świetnie sprawdza się w trakcie korzystania z bieżni, orbitreku czy roweru stacjonarnego – mówi Joanna Zmokła, trenerka fitness z Benefit Systems.

Słuchanie takich książek jak biografie ludzi sukcesu czy poradniki motywacyjne stanowią doskonałe źródło inspiracji do pracy nad sobą. Z kolei trzymające w napięciu thrillery podniosą nam adrenalinę, dzięki której będziemy mogli bardziej nakręcić się do wysiłku fizycznego. Wprowadzenie ciekawej lektury do zajęć sportowych może zwiększyć naszą chęć do podejmowania aktywności fizycznej. To także główny cel akcji „Endorfiny na lato”, której organizatorzy starają się jak najbardziej urozmaicić codzienne treningi. Dlatego do końca września każdy użytkownik kart MultiSport, może bezpłatnie pobrać maksymalnie 2 audiobooki, które pomogą nam żyć aktywnie i zdrowo.

Szczegółowe informacje o tym jak pobrać bezpłatnego audiobooka znaleźć można na stronie wakacjezmultisport.pl.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Tattoo Konwent 2021

Wrocław Tattoo Konwent startuje 31 lipca 2021

Rozrywka
środa, 28 lipca 2021, 13:59
Już w nadchodzący weekend (31 lipca – 1 sierpnia 2021) wnętrza Stadionu Wrocław wypełnią się zapachem tuszu i dźwiękiem rozgrzanych do czerwoności maszynek do tatuowania.
Tattoo Konwent 2021

Zbliża się Tattoo Konwent 2021 we Wrocławiu

Rozrywka
środa, 14 lipca 2021, 09:12
Po dwóch latach przerwy odbędzie się Tattoo Konwent Wrocław! Tym razem największy w Polsce cykl festiwali tatuażu zawita na Stadion Wrocław w dniach 31 lipca-1 sierpnia 2021 roku.

Zobacz również