Newsello.pl

10 września wielkie otwarcie Egurrola Dance Studio Wrocław

Agustin Egurrola, Jan Kliment oraz grupa VOLT w Sky Tower - to będzie eksplozja tańca i znakomitej zabawy w wykonaniu najlepszych tancerzy w kraju.
10 września wielkie otwarcie Egurrola Dance Studio Wrocław
10 września wielkie otwarcie Egurrola Dance Studio Wrocław

To będzie eksplozja tańca i znakomitej zabawy w wykonaniu najlepszych tancerzy w kraju. Wśród nich Jan Kliment i grupa taneczna VOLT w choreografii Agustina Egurroli. Wszystko z okazji oficjalnego otwarcia Egurrola Dance Studio w Sky Tower, które odbędzie się 10 września. Wstęp wolny.

10 września parter Sky Tower przemieni się w wielką scenę, na której wystąpią tancerze znani z telewizyjnych show i programów rozrywkowych. Wydarzenie poprowadzi Agustin Egurrola, zaś gościem specjalnym będzie Jan Kliment - tancerz z najwyższą klasą S w tańcach latynoamerykańskich i zwycięzca ostatniej edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. W Sky Tower zobaczymy również tancerzy z Egurrola Dance Studio oraz Zawodową Grupę VOLT współpracującą z gwiazdami polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. - Będzie mnóstwo tańca, pokazów i animacji. Ale przede wszystkim zaprezentujemy to, czego uczyć będziemy w Egurrola Dance Studio Wrocław. Przyjdźcie, a przekonacie się, jak wyrazić swoje emocje i uczucia za pomocą tańca – zapewnia choreograf i założyciel szkoły, Agustin Egurrola. Podczas wielkiego otwarcia nie zabraknie też konkursów z nagrodami oraz roztańczonego pokazu mody Egurrola Store. – Każdy, kto tego dnia odwiedzi Sky Tower będzie mógł nie tylko zobaczyć najlepszych tancerzy na scenie, ale także z nimi porozmawiać, zrobić pamiątkowe zdjęcie oraz wziąć od nich autograf - mówi Dorota Żmiejko, Manager ds. Marketingu, Sky Tower SA. Event otwarcia rozpocznie się 10 września o godz. 12:00 i potrwa do 18:00. Wstęp wolny. Patronat medialny nad eventem otwarcia Egurrola Dance Studio w Sky Tower objęła Eska Wrocław.

10 września odbędą się także bezpłatne lekcje otwarte w Egurrola Dance Studio w Sky Tower. W czasie ich trwania będzie można poznać instruktorów wrocławskiej szkoły, a także sprawdzić, jaki styl tańca wybrać dla siebie. Więcej informacji o zajęciach oraz zapisach można znaleźć na stronie internetowej oraz pod numerem telefonu 601 539 539.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Galerie zdjęć

Warto przeczytać

Zobacz również