Newsello.pl

5 powodów, które sprawiają, że kobiety wolą koszulki nocne niż pidżamy

Kobiety kochają koszulki nocne, ale w czym tkwi ich sekret? Dlaczego wolą je od pidżam?
spanie w koszuli nocnej
spanie w koszuli nocnej

Wielu mężczyzn zastanawia się, dlaczego tak się dzieje, skoro oni preferują spanie w rozciągniętej starej koszulce bawełnianej. Dlatego i my postanowiliśmy się przyjrzeć temu zagadnieniu, a oto nasze wnioski.

Bo spanie w koszuli nocnej jest zdrowsze

Nie od dziś wiadomo, że najlepiej spać w stroju Ewy. W tym przypadku mniej znaczy lepiej. Jednak bądźmy szczerzy kobiety, które są matkami raczej nie mogą sobie na to pozwolić, w końcu żadne dziecko nie chce zobaczyć swojej mamy nago. A przecież skóra nocą powinna odpocząć.

Dlatego alternatywą dla spania nago są koszulki nocne damskie, które znajdziecie np. w sklepie Kinga.com.pl pod adresem https://www.kinga.com.pl/na-dzien-na-noc/kolekcja-koszulki-nocne-koronkowe-satynowe-bawelniane. Te wykonane z bawełny pozwalają skórze oddychać. Latem można zdecydować się na koszulki damskie na ramiączkach, z kolei zimą lepiej wybrać odrobinę bardziej zabudowane modele.

Wygoda ma znaczenie

Bądźmy szczerzy, przy wyborze czy to pidżamy czy koszuli niezwykle duże znaczenie ma również wygoda. Porównując koszulkę nocną czy pidżamę, zdecydowanie wygrywa ta pierwsza. Przede wszystkim nie krępuje ona ruchów. Dzięki temu kobieta może spać w każdej pozycji, a jak wiadomo kobiety są mistrzyniami ekstremalnych pozycji podczas spania, o czym zaświadczają ich partnerzy. Koszulka nocna również „nie gryzie”, co niestety często ma miejsce w przypadku pidżam. W koszulce nocnej czujemy się również swobodne.

Koszulki nocne są po prostu bardzo wygodne. Dla pań, które często lubią zaspać do pracy istotne znaczenie może mieć również fakt, że w przeciwieństwie do pidżamy, koszulkę zdecydowanie łatwiej ubiera się i rozbiera, zatem szybciej można się wybrać do pracy, a każda sekunda się liczy, jeśli już jesteśmy spóźnione.

Warto tutaj poruszyć jeszcze jedną kwestię, otóż niektóre kobiety przed spaniem kręcą włosy na wałki bądź papiloty, by następnego dnia szybciej mogły ułożyć fryzurę. Wybierając koszulkę nocną nie trzeba obawiać się, że wałki zsuną się nam z włosów, w przeciwieństwie do tego, gdy ubieramy pidżamę przez głowę. Oczywiście możemy wybrać górę pidżamy na guziki, ale to ich rozpinanie i zapinanie jest uciążliwe.

Pewność siebie jest na zdecydowanie wyższym poziomie

Warto poruszyć również kwestię pewności siebie. Jak wiadomo pewność siebie równa się atrakcyjności. Kobieta, która czuje się pewniejsza siebie jest też atrakcyjniejsza dla otoczenia. Jak wiadomo pewność siebie należy budować zawsze, a nie tylko w pracy. Kobieta, która dobrze chce się czuć we własnym ciele, lubi wybierać ładne rzeczy, ale nie tylko dlatego, że chce się podobać innym, ale przede wszystkim dlatego, aby podobać się sobie.

Bo kobieta zawsze chce się czuć piękna

Jak wiadomo kobieta zawsze chce się czuć piękna, niezależnie od sytuacji czy też okazji. Niektóre kobiety nie chcą nawet pokazywać swojego naturalnego oblicza, przez co kładą się spać w pełnym makijażu. To raczej uważamy za przesadę, gdyż następnego ranka taka kobieta raczej przypomina pandę z powodu rozmazanego makijażu, ale o gustach się nie dyskutuje.

W przeciwieństwie do pełnego makijażu, spanie w koszulce nocnej absolutnie polecamy. Tutaj świetnym wyborem na pewno są koszulki satynowe. Wysmuklają ciało, są również bardzo stylowe. Oczywiście nie można nie wspomnieć o niezwykłej wygodzie. Takie koszulki nocne damskie polecane są dla każdej kobiety niezależnie od rozmiaru. Każda kobieta poczuje się w niej piękna i atrakcyjna. A skoro o atrakcyjności mowa...

Kobieta chce się podobać swojemu mężczyźnie

Kobieta atrakcyjna w oczach swojego mężczyzny może pozbyć się kompleksów i znaleźć w końcu ukrytą pewność siebie. Wszak pewność siebie nie ma rozmiaru. Zatem noszenie koszulek nocnych koronkowych jest doskonałym wyborem.

Koszulki koronkowe są doskonałym wyborem na namiętne noce, ale również warto nosić je dla siebie. Można również zrobić miłą niespodziankę swojemu partnerowi i powitać go w takiej koszulce. Niewątpliwie partner Ci się nie oprze.

Warto nosić koszulki nocne. Szeroki wybór sprawia, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie, co spełni jej oczekiwania. Dla miłośniczek elegancji polecamy koszulki nocne satynowe, ale również koronkowe. Tak naprawdę możliwości jest bardzo wiele, a każdy powód jest dobry, by spać w koszulce nocnej.

Artykuł Partnera

fot. Pixabay.com

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również