Newsello.pl

"X-tremalia" – coś dla aktywnych, podczas krakowskich juwenaliów!

Zbliżają się Juwenalia Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, a razem z nimi wyjątkowe, sportowe wydarzenie dla szukających niezapomnianych wrażeń!
"X-tremalia" – coś dla aktywnych, podczas krakowskich juwenaliów! [fot. materiały prasowe: X-tremalia]
"X-tremalia" – coś dla aktywnych, podczas krakowskich juwenaliów! [fot. materiały prasowe: X-tremalia]

X-tremalia to największe święto dla aktywnych, organizowane w ramach Juwenaliów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. W tym czasie Kampus uczelniany staje się areną sportów pełnych adrenaliny. Jest to świetna okazja do sprawdzenia swoich możliwości fizycznych, jak i świetnej zabawy przy atrakcjach, które z roku na rok stają się coraz ciekawsze. A z racji tego, że jest to już 7. edycja, organizatorzy szykują dla Was wyjątkowe niespodzianki i niezapomniane wrażenia!

Co na Was czeka?

W tym jedynym i niepowtarzalnym wydarzeniu będziecie mogli sprawdzić siebie w różnych dziedzinach sportu. W minionych edycjach nie zabrakło rozgrywek indywidualnych, jak i konkurencji drużynowych. Tym razem finał tego szalonego wydarzenia będzie miał miejsce już 8 maja!

W ramach projektu organizowany jest również X-tre RUN, czyli bieg na świeżym powietrzu, który jak co roku poprzedza finał. 7 maja obszar Błoń Zabierzowskich zmieni się w strefę przeszkód, które będą wymagać nie lada wysiłku, a wykonanie ich da biegaczom ogromną satysfakcję. Możliwość pokonania własnego strachu i słabości zagwarantuje nam Husaria, partner projektu. Od lat jest doświadczony i znany z fantazji przy kreowaniu toru. Nie może Was tam zabraknąć!

Blisko 70 atrakcji i 220 X-tremalnych biegaczy oraz wielu studentów oczekujących niepowtarzalnych emocji towarzyszy każdej edycji wydarzenia. W poprzednich latach można było spróbować takich rzeczy jak:

  • Archery Tag – gra podobna do znanego paintballa, gdzie zamiast markerów i kulek z farbą używamy łuków i strzał;
  • ścianka wspinaczkowa;
  • byk rodeo;
  • trening crossfitu oraz MMA;
  • tradycyjny już dla X-tremaliów turniej w piłkę nożną z atrakcyjnymi nagrodami.

Jeśli jesteś fanem piłki nożnej, a zabawa w grupie sprawia Ci jeszcze większą satysfakcje, to nie możesz ominąć turnieju, który zostanie przeprowadzony na hali sportowej. Niezapomniane emocje, wspólna zabawa, duża dawka adrenaliny, to wszystko będzie na wyciągnięcie ręki dla uczestników wydarzenia!!

Jak wziąć udział?

Nie zwlekajcie i już dziś zaplanujcie czas na 7 i 8 maja. Zapisy na bieg są proste, wystarczy, że wypełnicie ankietę i dołączycie do niezapomnianej zabawy! Wszystkie ważne informacje dotyczące biegu oraz wydarzenia, znajdziecie w opisie wydarzenia zamieszczonym na Facebooku: https://www.facebook.com/events/528501760856559/

  • Start godzina 9:00, 8 maja, Kampus UEK
  • X-TRE RUN, Błonia Zabierzowskie, 7 maja start godzina 17:00

Serdecznie zapraszamy!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również

Neste Rally Finland 2019
Sport
czwartek, 25 lipca 2019, 10:11

Neste Rally Finland 2019

Jeden z najbardziej popularnych i najszybszych rajdów w kalendarzu Rajdowych...