Newsello.pl

Wrocławska Dycha na start wiosny

Ponad pół tysiąca zawodników pobiegnie już 12 marca w biegu Wrocławska Dycha, którego partnerem głównym jest Factory Wrocław.
Wrocławska Dycha na start wiosny
Wrocławska Dycha na start wiosny

To właśnie w największym centrum outletowym na Dolnym Śląsku przy ul. Granicznej dzień przed imprezą, 11 marca, w specjalnym punkcie informacyjnym można odebrać pakiety startowe, w których zawodnicy znajdą wiele niespodzianek. – Zdrowy styl życia to element naszej filozofii, którą od lat propagujemy wśród naszych klientów – wyjaśnia Joanna Sikora z Factory Wrocław. – Z resztą wśród Dolnoślązaków jesteśmy postrzegani jako miejsce zakupu wielu sportowych marek. Dlatego tym chętniej angażujemy się w organizację biegu Wrocławska Dycha. Odbywa się on w naszym bezpośrednim sąsiedztwie – w Parku Tysiąclecia.

Wrocławska Dycha to jedna z najstarszych imprez biegowych w stolicy Dolnego Śląska. Co roku odbywa się tuż przed początkiem wiosny i dla wielu zawodników stanowi swoisty „rozbieg” przed licznymi wydarzeniami sportowymi. Tradycyjnie organizatorzy zapraszają także do wspólnych treningów. Razem z doświadczonymi trenerami można poćwiczyć w sobotę w Parku Tysiąclecia o godzinie 8.00, gdzie startuje ogólny trening biegowy. Z kolei w czwartki treningi sprawnościowe i siłowe odbywają się przy Moście Oławskim lub przy Górce Skarbowców. Dla wytrwałych możliwe są także treningi w niedzielę razem z grupą NOA w Sobótce. Więcej szczegółów o biegowych przygotowaniach i zasadach startu w biegu można znaleźć na stronie: www.wroclawska-10.pl

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Mecze Reprezentacji Polski w kinach! [fot. materiały prasowe: Multikino]

Mecze Reprezentacji Polski w kinach!

Sport
wtorek, 05 czerwca 2018, 10:20
Piłkarskie emocje są na tyle wielkie, że ciężko je pomieścić w telewizorze! Z okazji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, sieć kin Multikino pokaże nam mecze Polaków w jakości, która pozwoli poczuć się jak na stadionie! Poznajcie szczegóły!
Beskid HERO

Beskid HERO 2018

Sport
środa, 30 maja 2018, 10:35
Końcowe odliczanie do ekstremalnego, górskiego ścigania wkroczyło w decydującą fazę. Już za dziewięć dni rozpoczyna się druga odsłona hard endurowej trzydniówki.

Zobacz również