Newsello.pl

Trzy uniwersalne pomysły na prezent, które spodobają się każdemu!

Wielkimi krokami zbliża się okres świąteczny, w którym zostaniemy zasypani prezentami ze wszystkich stron. Nie zapominajmy jednak, o odwdzięczeniu się! A to czasami może być problem...
Trzy uniwersalne pomysły na prezent, które spodobają się każdemu!
Trzy uniwersalne pomysły na prezent, które spodobają się każdemu!

Co roku stajemy przed tym samym dylematem – co kupić w prezencie gwiazdkowym? Raczej nie jest to problemem, gdy kupujemy coś najbliższej osobie. Zazwyczaj znamy ją dobrze lub możemy po prostu zapytać o wymarzoną rzecz. Gorzej, jeżeli kupujemy prezent przyszłym teściom lub koledze z pracy. Wtedy najlepiej postawić na coś uniwersalnego.

Książki
Z badań przeprowadzonych na zlecenie Biblioteki Narodowej wynika, że w 2016 roku 37% Polaków sięgnęło po co najmniej jedną książkę, a 10% – po co najmniej siedem. Na podstawie tego podsumowania masz więc prawie 50% szansy, że prezent od Ciebie zostanie nagrodzony szczerym uśmiechem, a Ty zdobędziesz uznanie obdarowanego.

Kosmetyki
Kosmetyki to zawsze trafiony prezent. Są praktyczne, a w dodatku producenci wychodzą naprzeciw kupującym i tworzą specjalne zestawy w świątecznych opakowaniach. Nie musisz więc zastanawiać się nad właściwą kompozycją żeli do mycia i balsamów do ciała. Na sklepowych półkach znajdziesz cały wachlarz produktów na każdą kieszeń.

Karty podarunkowe
To jeden z tych wspaniałych wynalazków, dzięki któremu czas spędzony między sklepowymi półkami można spożytkować na coś zdecydowanie bardziej przyjemnego, na przykład na czytanie nowego numeru „Logo”. Oferta jest różnorodna, bo wiele sklepów oferuje sprzedaż kart podarunkowych. Jedyne, co musisz zrobić, to dokonać subiektywnego wyboru punktu handlowego.

Jeszcze więcej ciekawych pomysłów na świąteczny prezent znajduje się w najnowszym numerze magazynu „Logo” dostępnym w sprzedaży od 24 listopada.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Dlaczego ubieramy choinkę?

Dlaczego ubieramy choinkę?

Inne
piątek, 15 grudnia 2017, 11:10
Coś, bez czego wielu z nas nie wyobraża sobie świąt... ale czy rozumiemy, jakie jest jej prawdziwe znaczenie?

Zobacz również