Newsello.pl

Niespodziewana porażka Śląska Wrocław z Pogonią Szczecin 0:1. Fredrik Ulvestad bohaterem wieczoru [FOTO]

W pierwszym meczu wiosennego sezonu PKO Ekstraklasy, Śląsk Wrocław zmierzył się z Pogonią Szczecin na Tarczyński Arenie.
WKS-Pogoń Fot; Krzysztof Zatycki/newsello.pl
WKS-Pogoń Fot; Krzysztof Zatycki/newsello.pl

Zobacz zdjęcia z wydarzenia>>

Niestety dla kibiców Śląska, spotkanie zakończyło się porażką 0:1, a bohaterem wieczoru okazał się utalentowany Norweg Fredrik Ulvestad. Jego jedyna bramka sprawiła, że goście z Szczecina triumfowali, wstrząsając Tarczyński Areną.

Rozczarowanie na Tarczyński Arenie

Spotkanie przyciągnęło ponad 20 tysięcy widzów, którzy liczyli na pozytywny start swojej drużyny w nowym sezonie. Niestety, pomimo zaangażowania zawodników Śląska, to Pogoń Szczecin opuściła boisko z trzema punktami. Porażka na własnym stadionie z pewnością jest rozczarowaniem dla miejscowych fanów.

Wyzwanie dla Śląska Wrocław

Śląsk Wrocław, wcześniej cieszący się pozycją lidera, teraz musi skoncentrować się na odrobieniu strat. Jagiellonia Białystok wykorzystała szansę i objęła prowadzenie w tabeli, co oznacza koniec imponującej passy Śląska. Czas dla drużyny z Wrocławia, aby spojrzeć w przód, skoncentrować się na kolejnych wyzwaniach i podjąć wysiłek, mając na celu odzyskanie dominującej pozycji w lidze.

Nadal nadzieja na sukces

Mimo porażki, Śląsk Wrocław nadal ma szansę na odniesienie sukcesu w bieżącym sezonie. Kibice, mimo rozczarowania, wierzą w umiejętności swojej drużyny i czekają z niecierpliwością na kolejne emocjonujące starcia na polskich boiskach. Oczekiwania są wysokie, a zespół musi szybko wrócić na ścieżkę zwycięstw, aby nadal walczyć o najwyższe cele w PKO Ekstraklasie.

ip
Fot: Krzysztof Zatycki 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również