Newsello.pl

Jarosław Szandrocho – wyjątkowy fizjoterapeuta Śląska Wrocław

Piłka nożna to sport pełen pasji, która żyje wśród milionów kibiców na całym świecie. Poznaj człowieka, który swoją miłość do klubu może okazywać dokładając swoją cegiełkę do jego sukcesów!
Jarosław Szandrocho – wyjątkowy fizjoterapeuta Śląska Wrocław
Jarosław Szandrocho – wyjątkowy fizjoterapeuta Śląska Wrocław

Śląsk Wrocław przygotował specjalny materiał, przygotowany we współpracy z zespołem Ekstraklasy Live Park, opowiadający historię wyjątkowej dla tego klubu postaci.

Niezwykła postać dla klubu

Fizjoterapeuta Jarosław Szandrocho pracę w Śląsku Wrocław rozpoczął w 1995 roku. Ze swoim ukochanym klubem był na dobre i na złe, zarówno w chwilach smutku, gdy ten spadał do III ligi, jak i wielkich sukcesów, gdy zdobywał medale mistrzostw Polski i występował w europejskich pucharach.

Jarosław Szandrocho znany jest również z zamiłowania do historii Śląska Wrocław, o której mógłby mówić godzinami. Przez lata zgromadził zawrotną liczbę materiałów związanych z przeszłością WKS-u, jest także jednym z autorów największego albumu poświęconego dziejom wrocławskiego klubu.

Jarek to Śląsk – stwierdził kapitan zespołu Piotr Celeban.

Dokument o Jarosławie Szandrocho

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Konkurs Arla Protein

Konkurs Arla Protein - pochwal się swoim aktywnym dniem!

Sport
czwartek, 28 czerwca 2018, 14:57
Kochasz sport lub fascynuje cię zdrowy styl życia? Dołącz do teamu #ALWAYSSTRONG i razem z Kamilą Szczawińską, Julitą Kotecką, Kasią Bigos, Pawłem Nerkiem i dietetykiem Mateuszem Gawełczykiem pokaż innym, jak wygląda twój sportowy dzień!

Zobacz również