Newsello.pl

Halowe Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce we Wrocławiu

Już w najbliższy piątek 9 lutego 2024, KGHM Ślęza Arena będzie świadkiem niezwykłej rywalizacji podczas halowych mistrzostw Polski w kategorii U-18 i U-20.
Lekkoatletyka Fot: materiały prasowe
Lekkoatletyka Fot: materiały prasowe

Niezwykła rywalizacja na KGHM Ślęza Arenie

Wydarzenie organizowane jest przez Dolnośląski Związek Lekkiej Atletyki, zawody przyciągną do Wrocławia utalentowanych sportowców z całej Polski.

Mistrzostwa obejmują szereg ekscytujących konkurencji, takich jak biegi krótkodystansowe, biegi długodystansowe, chód, skok wzwyż, skok o tyczce, skok w dal, trójskok, 5-bój oraz pchnięcie kulą. Zawodnicy będą walczyć o medale, rekordy i kwalifikacje do międzynarodowych imprez.

Zawody potrwają przez cały weekend, z oficjalnym otwarciem zaplanowanym na godzinę 15:00 w sobotę. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, więc serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników sportu do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Organizatorzy zadbają o profesjonalne przygotowanie i bezpieczeństwo wszystkich uczestników i widzów.

Jak wygląda nowoczesna KGHM Ślęza Arena ?

KGHM Ślęza Arena, to nowo powstała hala sportowa znajdująca się na terenie Wrocławia (Psie Pole), przeznaczona do treningów lekkoatletycznych jak i gier zespołowych. Na co dzień trenują i rozgrywają swoje mecze zawodniki Orlen Basket Ligi Kobiet.

Hala dysponuje pełnowymiarowym, 6-torowym, 200-metrowym torem lekkoatletycznym, trybunami na 1500 miejsc, szatniami, salą konferencyjną, siłownią, salą rehabilitacyjną i parkingiem. Jest to jedna z najnowocześniejszych i najbardziej funkcjonalnych hal sportowych w Polsce.

KGHM Ślęza Arena jest także miejscem organizacji wielu imprez sportowych, kulturalnych i edukacyjnych. Współpracuje z lokalnymi szkołami, klubami i organizacjami, promując aktywny tryb życia i zdrową rywalizację.

ip
Fot: materiały prasowe 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również